Продам: Ярий ріпак Мажор РС стійкий до 4 літрів раундапу

Насіння озимого та ярого ріпаку компанії РАПСОИЛ відмінно себе показали у багатьох областях України, як сорти і гібриди з швидким стартом, високими показниками морозостійкості і посухостійкістю, також високими врожаями. Стійкість до хвороб і осипання.
Новий ранньостиглий, тривалість виведений як засухостійкий з високою врожайністю,та з високою енергією проростання насіння.

Ранньостиглий ранньостиглий, тривалість (80-90 днів).

Норма висіву — 1 п. о. на 3 га (2,8 млн. насінин)

Біологічні особливості:
Висота 160 див.,
Стійкість до вилягання 8,8 бала,
Обсипання 8,6 бала,
Посухи 9,0 бала.
Ураженість пероноспорозом 2,1%,
Альтернаріозом 4,8%.
Пошкодженість хрестоцвітною блішкою 10%, квіткоїдом 12%
Урожай і якість зерна:
Вміст олії – 48,8%,
Ерукової кислоти — 0,0-0,01%,
Глюкозинолатів — 0,4%,
Білку — 23%,
Маса 1000 насінин 3,9 — 4,5 р.,
Середня урожайність — 28-37 ц/га (максимум — 65 ц/га).
Стійкий до гліфосатів (норма внесення Раундап або аналогів до 4 л).
Цена: 1560 грн. / Штука
Количество: 500
Контактное лицо: ТК Агро Seeds

Область: Днепропетровская

Район: Межевской

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
14.01.2021 15:55

Предприятия пользователяМи постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!