Продам: СЕПТІМА» - сорт м’якої ярої пшениці (дворучка)

Оригінатор – „Selgen, a.s”, Чехія
«Септіма» - сорт інтенсивного типу.
Соломина - середньої товщини, міцна. Рослина середньоросла - до 80 см, сорт стійкий до вилягання. Сорт вимагає ранніх термінів посіву. Оптимальним терміном є березень місяць. Норма висіву насіння - 4,5-5,0млн/га схожих насінин. Відзначається високою стійкістю до хвороб, але за складних погодніх умов рекомендується проводити повний фунгіцидний захист. По хлібопекарських властивостях відноситься до класу ”А”. Відноситься до продовольчих пшениць. Рекомендується висівання в Поліссі та Лісостеповій зоні в якості ярого сорту, а в Степу – як озимого сорту пшениці (перед настанням заморозків), за достатнього снігового покриву.

Вид культури - пшениця яра, м’яка.
Різновид – безоста.
Термін посіву – напівранній.
Період дозрівання – середньостигла.
Висота стебла - 80 см.
Врожайність – 65 – 70 ц/га.
Потенційна врожайність – 70 – 80 ц/га.
Маса 1000 насінин – 34,3 – 36 г.
Норма висіву – 5,5 – 6,0 схожих насінин/га.
Вміст білка – 12,9.-13,7 %
Вміст клейковини – 27,9-30,7%.
Цена: договорная
Количество: 1000
Контактное лицо: Віталій

Область: Тернопольская

Район: Тернопольский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
30.12.2020 11:36

Предприятия пользователя

Сельскохозяйственные производители, Зерновые, Зернобобовые, Масличные...
Посевной материал, Зерновые, Зернобобовые, Кормовые, Технические культуры, Масличные
Товариство з обмеженою відповідальністю «Осева», представник компанії Оseva Eximpo Praha, s.r.o., реалізує високоякісне насіння чеської та канадської селекції зернових, зернобобових та технічних культур. Різноманітність сортів дає змогу забезпечити потреби підприємств в насінні, для одержання високих та стабільних урожаїв.
Всі сорти насіння є оригінальними, які пройшли державне випробування, відзначаються високим потенціалом врожайності, пластичністю вирощування та якісними характеристиками зерна.
Компанія «ОСЕВА» працює на ринку України з 2005 року і зарекомендувала себе як надійний постачальник якісного насіння.


15.12.2020 14:58
Вся информация актуальна.
Тернопольская область, Тернопольский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!