Продам: Рідке добриво з підвищеним вмістом сірки Ceres Sulfur

Рідке комплексне добриво для азотно-сірчаного живлення різних видів культур.

Хімічний склад і властивості:
N – 10% (135 г/л)
SO3 – 60% (800 г/л)
S – 24% (320 г/л)
Mo – 0,4% (5 г/л)
рН – 6,5-7,5
густина – 1,3-1,35 г/л

Основні переваги добрива:
- бере участь в синтезі амінокислот;
- збільшує доступність мінеральних форм азоту на 20% при сумісному внесенні з КАС;
- є хімічним «відновником», покращує засвоюваність мікроелементів;
- надає можливість створення бакової суміші з будь-яким співвідношенням азот/сірка без додаткового перемішування і підігріву;
- підвищує якісні показники врожайності.

Можливий ОПТ (Єврокуб) та роздріб (Каністра 20, 10, 5, 1 л)
Доставка по всій території України.
Для оптових покупців діють спеціальні партнерські умови.
Детальну інформацію про використання препарату взалежності від типу культур та сроків внесення можно отримати за телефоном:
+380 (97) 961-23-12
+380 (66) 140-60-83
Цена: 1 грн. / Литр
Количество: 1000
Контактное лицо: Катерина

Область: Николаевская

Район: Николаевский

Телефон:

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
28.07.2021 16:38
V
I
P
Озимые семена на посев пшеницы, ячменя, рапса [0 грн./Тонна, кол-во: 20000]
Озимые семена на посев пшеницы, ячменя, рапса от производителя. Оплата нал и безнал. Семена 1 репродукции насыпью от 1 тонны. Семена элита в мешках по 50 кг.
+380963578352

Предприятия пользователя

Агрохимия, биозащита, стимуляторы, дезинфекция
Метою роботи компанії "Церера ХімАгро"є задоволення потреб наших клієнтів у високоякісній продукції та високопрофесійному консультаційному супроводі. Для того, щоб досягти бажаної врожайності, якості та рентабельності, команда наших фахівців пропонує Вам комплексні рішення, які максимально підходять для характеристик Ваших ґрунтів і кліматичних умов. Наші інноваційні продукти поважають як навколишнє середовище, так і Ваші активи. Кожен наш продукт відповідає високій якості і безпеці.

Николаевская область, Николаевский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!