Продам: Ротендицид Принада для знищення щурів та пацюків ( против крыс и мышей)

Готова принада для ефективного знищення шкідників,
форма гранули готові до застосування.
Все просто та легко - відкрив розсипав по периметру складу, чи іншого будь-якого приміщення (сарай, гараж, ферма то що.) Цей товар продається навіть в Епі-центрі що 100% гарантує його ефективість. (тільки там ціна в 2 рази вище аніж у нас)
Red Fox Super
Діюча речовина
Бромадіолон 0,005%
Препаративна форма гранули
Упаковка 1 кг
Контакти для звязку
Вайбер - Ватсап Телеграм Водафон
066-417-09-46
РЕД ФОКС СУПЕР– гранульована принада для боротьби з сірими і чорними пацюками, будинковими мишами, полівками та іншими мишоподібними і хом'якоподібними гризунами у середовищі життєдіяльності людини. Засіб призначений для повного знищення популяцій гризунів та для профілактики їх появи.
Перевагагранульованої принади РЕД ФОКС СУПЕР– натуральні природні складники, що є дуже привабливими для активного поїдання гризунами. Препарат не викликає гострого отруєння, тому шкідники не встигають попередити всю популяцію про небезпеку. Відчуваючи задуху, вони виходять з укриттів і гинуть за межами приміщень, на відкритому місці. Поїдаючи принаду, навіть однократно, гризуни отримують смертельну дозу отрути та гинуть на 4-й–8-й день. До складу засобу входить гіркий компонент, що запобігає поїданню приманок птахами, знижує небезпеку випадкового отруєння нецільових видів тварин.
Спосіб застосування:
Препарат розміщують порціями у місцях, де виявлено гризунів або сліди їх життєдіяльності на шматках картону, поліетилену і т.п. Місця розкладки періодично оглядають, заповнють приманку по мірі її поїдання. Мертвих гризунів та залишки принад необхідно спалити або закопати у землю на глибину не менше 0,5 м. Принада може бути залишена для профілактики появи гризунів у спеціальних контейнерах, які перевіряють не менше 2-х разів на місяць.
Заходи безпеки:Під час роботи з препаратом використовувати гумові рукавички. Після закінчення робіт вимити руки з милом. Приманки розкладати і залишати в місцях, недоступних для дітей та тварин. Прибирання засобу з обробленої поверхні проводити вологим способом за допомогою содового розчину. При отруєнні негайно звернутися до лікаря.
Увага!Гризуни дуже чутливі до сторонніх запахів, тому рукавиці та ємності, що використовуються для насипання приманок, повинні бути без будь-яких запахів. Не використовуйте столовий посуд!
засіб проти пацюків
средство против мишей
отрава для крис
отрава для мишей
отрута для щурів
отрута для пацюків
против вредителей
проти шкідників
Цена: 80 грн. / Килограмм
Количество: 111
Контактное лицо: Сергей

Область: Киевская

Район: Белоцерковский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
29.10.2020 10:53
V
I
P
Доска не обрезная. Ясень. [4500 грн./Кубометр, кол-во: 12]
Продам 2,3 сорта доску 2 - 2,5 до 3 метра. 30- 50 мм не обрезная, ясень 4500 грн. за метр куб. Подробности по тел. 0674636763
0674636763

Предприятия пользователя

Агрохимия, биозащита, стимуляторы, дезинфекция
Компания занимается импортом и реализацией следующих товаров: минеральные удобрения, селитра аммиачная, гербициды, фунгициды, инсектициды, упаковочные материалы (стретч пленка, скотч).


20.11.2019 16:16
Вся информация актуальна
Киевская область, Киево-Святошинский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!