Продам: Посів з 10% економією насіння

Замов послугу посіву в

Carefield та відчуй переваги точного висіву на власному полі.

Ми використовуємо сучасну техніку від світових брендів, яка працює з точністю до 2,5 см, завдяки RTK-сигналу.

Точний висів від Carefield, це:
- диференційований посів зі змінною нормою;
- економія до 10% насіння завдяки роботі без перекриттів;
- відсутність двійників та пропусків;
- економія палива завдяки оптимізації маршрутів техніки.

Посів виконується сівалками Väderstad моделі Tempo TPL 16, TPV 8, TPV 12; та сівалкою Horsch Pronto 6DC для культур суцільного посіву. Фахівці Carefield пропонують оптимальну сівалку для вашого поля.

Цена: 35 грн. / Гектар
Количество: 40
Контактное лицо: Carefield

Область: Винницкая

Район: Винницкий

Телефон:

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
20.04.2021 12:10
V
I
P
Кровельные материалы [0 грн./Метр кв., кол-во: 1000]
Компания «Альбатрос Прокат» производит широкий ассортимент продукции из оцинкованного металла, а также из металла с полимерным покрытием: профнастил, металлочерепица, ЛСТК-профиль, навесной вентилируемый фасад, отборные фасонные элементы. Несомненным преимуществом является собственное современное производство
0688687734

Предприятия пользователя

Услуги сельскохозяйственные
ПРО КОМПАНІЮ
Компанія Кеарфілд – захисти свій врожай та час.

Разом з нами Ви зробите Ваш агробізнес більш ефективним!
Найбільша проблема сучасності – це великі об’єми інформації. А це марнування часу!!! Та коли потрібно швидко та правильно вирішити проблему, часто немає то техніки, то спеціалістів! А погода та шкідники чекати не будуть!
Найкращі засоби, для вирішення цього від компанії Кеарфілд:
- Комплексні рішення щодо основних аграрних процесів. З автоматизованим контролем на будь-який стадії.
Професійний сервіс :
1) Обробка насіння – очищення та протруєння.
2) Сівба – надаємо в оренду необхідне обладнання та техніку.
3) Захист рослин – розробка технології захисту, моніторинг стану поля, корекція технології, логістика тмц, логістика води, внесення ззр, контроль та звітність онлайн.
4) Збір врожаю – оренда комбайнів, тракторів.
Що забезпечує найбільша технічна база регіону та експертний супровід наших агрономів. На сьогоднішній день 7 оприскувачів(Jacto, John Deere, Case), змішувальний вузол, МВТУ Роса-11(машина для внесення добрив), Horsh 8RT(дискова борона), Tiger Mate культиватор передпосівної обробки, Tempo Vanderstad V-12 сівалка (просапні культури), Horsh Pronto сівалка (суцільний посів), Strom розпушувач, Dorez RT 354(протруювальний комплекс), 2 трактора(John Deere, Трактор Case Magnum 340)
Інноваційні методи збільшення врожайності, з власного досвіду!(Ми використовуємо для контролю дронів, а для обробки найкращу техніку від таких виробників, як John Deere). 10 років активно компанія на практиці впроваджує АГРОТЕХНОЛОГІЇ. На сьогодняшній день власний земельний банк 1500 га. У власному господарстві Діброва (Вінницька обл., Калинівський р-н) ми досягли найкращу якість та кількість нашого врожаю. Вже в 10 областях України ми поділились власним ДОСВІДОМ з аграріями під час співпраці.
Працюємо із світовими виробниками. Здійснюємо ПРЯМІ ПОСТАВКИ.
- Агрокредитування під час співпраці, для фінансової підтримки наших партнерів.


- Агротрейдінг. Ви з економити час з трейдінгом від Кеарфілд, який працює в 2-ох напрямках:
- Експорт вашого врожаю на комісії. Повний супровід експорту.
- Покупка врожаю «з поля», під час його збору.
Наша команда експертів допоможе швидко вирішити такі проблеми:
- Закупівля агрохімії та організація кропіткого процесу внесення ЗЗР.
- Внесення та закупівля мінеральних добрив.
- Оренда оприскувачів, комбайнів, тракторів та іншої спецтехніки.
Компанія-професіонал Кеарфіалд допоможе зберегти Ваш час, грощі та спокій.
Щоб отримати більш детальну інформацію звертайтесь за контактними номерами телефонів! Поспішайте для наших нових партнерів зараз ми пропонуємо чудові бонуси!

Винницкая область, Винницкий район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!