Продам: Органічні добрива стимулятори

ТМ «Nano Organic» пропонує органічні добрива на основі Гумата калію з додаванням корисних сполук в хелатній формі. Добрива виробляються в рідкій формі та в гранулах. В склад препарату входять біологічно активні речовини (продукти життєдіяльності мікроорганізмів) -амінокислоти, ферменти, вітаміни, природні стимулятори.
Даний препарат дозволяє рослинам краще засвоїти мінеральні та поживні речовини, стимулює їх ріст та розвиток, захищає від хвороб та грибків, а також зменшує вплив несприятливих погодних умов, мінімізує стрес від обробки хімічними препаратами, підвищує врожай.
Добрива можна використовувати на всіх фазах розвитку рослини: обробка насіння, по листу, під час цвітіння, під час формування плода. І підходять для всіх культур. В залежності від виду культури підібраний максимально єффективний мінеральний склад. Препарат можна змішувати з гербіцидами, фундіцидами та іншими засобами захисту рослин.
Унікальність наших добрив в тому, що виготовленні за даною технологією препарати дозволяють рослинам протягом 30-40 діб абсорбувати атмосферний азот в листя та стебло, фактично використовувати повітря як добриво. Біологи цей феномен називають «розвивати дихання у рослин» .

Цена: 30 грн. / Литр
Количество: 1
Контактное лицо: Ірина

Область: Одесская

Район: Одесский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
07.06.2021 09:48
V
I
P
Пінополіуретан БАСФ, Німеччина - якісне довговічне утеплення ППУ пенополиуретан [7999 грн./Кубометр, кол-во: 99]
2009 - 2021 Працюємо по Україні ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ). Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування, подачі та напилення Graco Fusion, Gama, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF
(050) 356-81-58, (067) 630-55-21, (063) 336-75-94

Предприятия пользователя

Сельскохозяйственные производители, Зерновые, Зернобобовые, Агрохимия...
Производство удобрений, Растениеводство, Зерновые в малых кол-вах.


Нонна
02.03.2021 12:41
Вся информация актуальна.
Нонна
03.02.2020 10:30
Вся информация актуальна
Нонна
20.08.2018 11:30
не продают ничего. Вся информация актуальна.
Тамара
16.09.2016 11:38
Будет кукуруза.. Вся информация актуальна.
Нонна
14.03.2016 11:56
стац. не работает
актуальны моб. и доп. номера
распродались
Одесская область, Кодымский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!