Продам: Біо деструктор стерні Філазоніт СВ

Сайт компании:
https://galan-agro.com.ua

Розкладання стерні за допомогою міндобрив, вже у минулому!
Ми пропонуємо Вам рішення:
біопрепарат ФІЛАЗОНІТ СВ біодеструктор стерні для традиційного землеробства

Біодеструктор Філазоніт СВ розкладає пожнивні рослинні рештки за 1-2 місяці до 80%

Трьохразовий переможець «Товар Року» в Угорщині
виготовляється в ЄС, являється найефективнішим деструктором рослинних залишків на ринку України
рекомендований науковими закладами та провідними спеціалістами України та ЄС. Сертифікований в Евросоюзі та Україні для використання в традиційному та органічному землеробстві.
Можливо використовувати спільно з іннокулянтом Філазоніт ТО, і не потребує додаткового внесення мінеральних добрив для розкладання рослинних решток.

Чому Філазоніт СВ деструктор стерні найкращий вибір для ВАС?
- прискорює розклад рослинних рештків, поживні речовини, що залишаються в стерні та рослинних рештках повертаються в грунт
- діє БЕЗ додаткового внесення азотних та фосфорних добрив
сприяє процесу утворенню гумусу, тим самим збільшуючи вміст органічних речовин в ґрунті
- завдяки прискореного розкладанню стерні зменшується можливість поширення грунтових патогенних шкідливих мікроорганізмів та засвоєння токсичних речовин
- покращує структуру ґрунту
- оптимизує рН ґрунту, підвищується ефективність використання мінеральних добрив

Якщо обробити стерню препаратом Філазоніт СВ, то він сприяє вивільненню поживних речовин, що в грошовому еквіваленті складає від 3300-6000 грн (пшениця, ячмінь, жито, овес, ріпак) та від 4500-8500 грн ( кукурудза, соняшник).

Використовуючи цей швидкий спосіб розкладання рослинних рештків без використання мінеральних добрив ви економите від 3000 грн на мінеральних добривах, при цьому отримуєте екологічно чистий продукт

При систематичному застосуванні, покращується структура ґрунту, завдяки чому зменшуються витрати на паливо при обробітку грунту

Пропонуємо на стерні наступних культур: зернових, зернобобових, олійних, баштанних та овочевих култур.
Рекомендована норма внесення:
10-15-20 л/га
ЦІНА -3,3 €/л
Цена: 93 грн. / Литр
Количество: 10000
Контактное лицо: Надежда

Область: Харьковская

Район: Харьковский

Телефон:

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
21.01.2021 18:07

Предприятия пользователя



Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!