Продам: Інокулянт Ceres NitroFix SoyBean

Препарат для передпосівного обробітку насіння сої.

Склад: азот фіксуючи бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum та продукти їх метаболізму (фітогормони, амінокислоти, вітаміни).

Основні властивості:
- поліштамовий препарат, який проявляє схожість до більшості сортів сої;
можливість використання для передчасної інокуляції сої за 15 діб до посіву;
- забезпечує формування бульбочкових бактерій, що збільшує рівень фіксації азоту;
- стимулює розвиток рослин і підвищує ефективність фотосинтетических процесів;
- покращує якість вирощеної продукції, підвищує вміст білків;
- збільшує врожайність сої на 5-30%.

Механізм дії: в результаті застосування інокулянту на коренях рослини утворюються бульби, які фіксують молекулярний азот (N2) з повітря і переводять його в доступну для рослин форму (NH4 +).
Завдяки цьому унікальному процесу рослина отримує з повітря необхідну кількість азоту для свого зростання і розвитку «пролонговано» протягом усього періоду вегетації.
Даний процес дозволяє зменшити або відмовитися від внесеного в ґрунт мінерального азоту без зниження врожайності, тому що рослина стає «самодостатньою» по даному елементу живлення.

Можливий ОПТ (Єврокуб) та роздріб (Каністра 20, 10, 5, 1 л)
Доставка по всій території України.
Для оптових покупців діють спеціальні партнерські умови.
Детальну інформацію про використання препарату взалежності від типу культур та сроків внесення можно отримати за телефоном:
+380 (97) 961-23-12
+380 (66) 140-60-83
Цена: 1 грн. / Литр
Количество: 10000
Контактное лицо: Катерина

Область: Николаевская

Район: Николаевский

Телефон:

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
28.07.2021 16:37
V
I
P
Озимые семена на посев пшеницы, ячменя, рапса [0 грн./Тонна, кол-во: 20000]
Озимые семена на посев пшеницы, ячменя, рапса от производителя. Оплата нал и безнал. Семена 1 репродукции насыпью от 1 тонны. Семена элита в мешках по 50 кг.
+380963578352

Предприятия пользователя

Агрохимия, биозащита, стимуляторы, дезинфекция
Метою роботи компанії "Церера ХімАгро"є задоволення потреб наших клієнтів у високоякісній продукції та високопрофесійному консультаційному супроводі. Для того, щоб досягти бажаної врожайності, якості та рентабельності, команда наших фахівців пропонує Вам комплексні рішення, які максимально підходять для характеристик Ваших ґрунтів і кліматичних умов. Наші інноваційні продукти поважають як навколишнє середовище, так і Ваші активи. Кожен наш продукт відповідає високій якості і безпеці.

Николаевская область, Николаевский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!