Продам: Інновації! 100%органічне добриво

Інновації! 100%органічне добриво

Органічний стимулятор росту

«FOLIOS» є концентрованим, повністю екологічно чистим органічним універсальним регулятором росту на основі екологічно чистої органічної сировини, що зберігає весь комплекс біологічно активних речовин без додавання лугу та інших хімічних сполучень.

Науковці компанії «ІнтерТехКомплект» розробили спеціальну технологію та методологію застосування препарату для кожної групи рослин, завдяки чому «FOLIOS» підходить для абсолютно всіх видів культур які вирощуються на будь-яких ґрунтах та кліматичних зонах.

Застосовується на всіх етапах розвитку рослин: починаючи з обробки насіння, розсади та саджанців кореневим та некореневим методами підживлення.

Препарат «FOLIOS» має яскраво виражену антистресову дію. Ризик передозування препаратом повністю виключений.

«FOLIOS» є повністю безпечним для людини, жодним негативним чином не впливає на організм під час обробки та при вживанні врожаю у їжу. Не шкодить тваринам та комахам.

Органічний стимулятор росту компанії «ІнтерТехКомплект» можна застосовувати у поєднанні з іншими добривами, в першу чергу таким як комбіноване добриво «FOLIOS NPK» та будь-якими засобами захисту рослин.Основні властивості:1. При системному внесенні збільшує врожайність на 10-50% в залежності від технології вирощування культури.

2. Посилює дію пестицидів, гербіцидів, фунгіцидів та ін., що дозволяє заощадити 20-30% у витратах, та отримати більш екологічно чисту сільгосппродукцію. Пришвидшує дозрівання врожаю на 10-15 діб.

3. Забезпечує антистресову дію після обробки пестицидами, гербіцидами, фунгіцидами та при передозуванні мінеральними речовинами.

4. Укріплює кореневу систему, стебла та квітки рослини, захищає імунітет рослин до несприятливих погодних умов (заморозків чи посухи), грибкових та бактеріальних захворювань і сприяє довготривалому зберіганню врожаю. Покращує товарний вигляд та смакові якості сільгосппродукції.

5. Захищає ґрунт від виснаження, покращує засвоєння макро- та мікроелементів, зменшує солоність і кислотність, підвищує родючість (збільшує ємність катіонного обміну, кількість запасів поживної речовини та забезпечує буферність верхнього шару ґрунту.

6. На 100% екологічний та органічний, абсолютно безпечний для людини, тварин та комах.

Поживний складу стимуляторів росту рослин «FOLIOS»:

1. Гумінові та гіматомеланові кислоти - природні стимулятори росту рослин. Велика частина гумінових кислот не розчиняється у воді та перебуває у ґрунті у зв’язаному стані, а, коренева система рослини може спожити тільки ті речовини, які здатні розчинятися у воді. Спеціалісти компанії «ІнтерТехКомплект» розробили технологію, завдяки якій природні гумінові кислоти торфу виділяються та розчиняються без додавання лугу та інших хімічних речовин, що дозволяє рослинам повністю їх засвоїти і максимально використати.

У складі препарату «FOLIOS» гумінові кислоти виконують функції:

- покращують метаболізм рослини;

- збільшують споживання поживних речовин;

- підвищують здатність прикореневого ґрунту утримувати поживні речовини;

- накопичують мікроелементи у формах, які легко засвоюють рослини;

- покращують агрономічну цінність структури ґрунту, її водно-повітряний режим, теплові властивості, буферність ґрунту.

2. Фульвові кислоти - основу становить широкий спектр низькомолекулярних органічних речовин: амінокислот, вуглеводів (глюкоза, фруктоза, маноза, сахароза та ін.), водорозчинних карбонових кислот, серед яких переважають бурштинова, щавлева, яблучна, фумарова, галова, лимонна, бензойна, саліцилова і ін.), вітаміни (B1, В2, В12, РР і ін.), макро- і мікроелементи у формі біодоступних органічних сполук. Виконує функції:

- сприяє інтенсивності метаболізму рослин

- покращує розвиток кореневої системи

- збільшує поглинання, утримання та споживання поживних речовин рослинами

- підвищує ємність катіонного обміну ґрунтів

3. Різноманітні групи мікроорганізмів з високою фізіологічною активністю, які містяться в препараті мають селективну бактеріальну дію, пригнічуючи патогенну мікрофлору та стимулюючи корисну. Системне застосування препарату стимулює розвиток нітрифікуючих (бульбочкових) бактерій, що забезпечує фіксацію та активне засвоєння природного азоту.

4. Містить комплекс природного NPK, який легко засвоюється рослинами та збалансований відповідно до потреб рослин з урахуванням клімату та складу грунтів.

Від виробника


Цена: 200 грн. / Литр
Количество: 500000
Контактное лицо: Плотнікова Ніна Олександрівна

Область: Запорожская

Район: Запорожский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
20.11.2020 22:58

Предприятия пользователя

Агрохимия, биозащита, стимуляторы, дезинфекция
Компания ООО НПКК «ИнтерТехКомплект» с 2000 года работает на рынке инноваций, технологических , технических и конструкторских решений.

На данный момент мы успешно сотрудничаем со многими известными торговыми фирмами, интернет магазинами, производственными компаниями. Наша продукция применяется во многих сферах: компьютерной, электротехнической, строительной, сельскохозяйственной, на производствах и в быту.

Черкасская область, Черкасский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!