Продам: Сульфат амонію гранульований (Сульфат аммония) 21%-N, 24%-S

Гранулювання сульфату амонію здійснено методом пресування у двовальцевих грануляторах.
На азотно-сіркове добриво зареєстровані технічні умови
ТУ У 24.1-37685405-001:2011
Найважливіші переваги азотно-сіркового добрива гранульованого в порівнянні з сульфатом амонію кристалічним є:
Покращенні фізико-механічні властивості добрива:
- рівномірний гранулометричний склад.
Масова частка товарної фракції розміром:
§ від 3 до 4 мм складає не менше 90 % (при нормі 80%),
§ від 1мм (тобто пил) складає тільки 2%.
- показник статичної міцності гранул близький і вище показника міцності гранул промислової аміачної селітри. Середнє значення 12-14 Ньютон/гранулу, найбільше 18-20 Ньютон/гранулу, найменше 8-10 Ньютон/гранулу.
- показник динамічної міцності гранул знаходиться на рівні показника для калію хлористого і складає 80-90% при нормі не менше 80%.
- розсипчастість (продукт не злежується, після тривалого зберігання гранули не руйнуються, навіть слабокомковані розсипаються).
Покращенні екологічні показники. Азотно-сіркове добриво має нейтральне значення рН:
рН 10% водного розчину азотно-сіркового 5, 8-6, 4 проти значення для кристалічного сульфату 4, 6-4, 8. Таким чином, використовуючи гумати в процесі грануляції сульфату амонія ми покращуємо екологічні показники добрива, а саме змінюємо фізіологічну кислотність добрива;
Покращенні агро-хімічні переваги:
§ однорідність внесення (гранули розсіюються технічними засобами однорідно, рівномірно);
§ гранульована форма забезпечує можливість використання азотно-сіркового добрива як складової тукосумішей. На відміну від кристалічного, нейтралізоване гуматом азотно-сіркове добриво не вступає в хімічну реакцію з іншими складовими тукосумішей і забезпечує сталий хімічний і гранулометричний склад;
§ відсутність опіків на рослинах після внесення.
Фізико-хімічні показники азотно-сіркове добриво гранульоване
1. Зовнішній огляд - Гранули коричневого кольору
2. Масова частка азоту загального в перерахунку в сухій речовині, !±1
3. Масова частка загальної сірки в перерахунку в сухій речовині, $±1
4. Масова частка гуматів в перерахунку на гумінові кислоти в сухій речовині, %0, 2
5. Масова частка води, %, не більше1.5
6. Гранулометричний склад:
- масова частка фракції розміром:
- від 1 мм до 5 мм, %, не менше:80
- менше 1 мм, %, не більше:5
7. Розсипчастість, 0

ТОВ «Українська агропромислова група»
Оптові поставки мінеральних добрив (від 5т).
Широкий асортимент продукції, гнучкі ціни.
Вся продукція сертифікована і відповідає стандартам якості.
Відвантаження зі складу, доставка в господарство автотранспортом, поставки вагонними нормами на станцію покупця.
Можлива поставка по факту отримання в господарстві.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

v.tsipurynda.uapg@ukr.net
Цена: 7800 грн. / Тонна
Количество: 1000
Контактное лицо: Ціпуринда Вадим Олександрович

Область: Черкасская

Район: Черкасский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
12.05.2019 11:56
V
I
P
Плиты перекрытия пк 60.12.8 [1500 грн./Штука, кол-во: 10]
Продам плиты перекрытия ПК 60.12.8 - 10 шт. Черкасская область, пгт.Каменка. Самовывоз.

Предприятия пользователя

Агрохимия, биозащита, стимуляторы, дезинфекция
ТОВ Українська агропромислова група створена для того, щоб допомагати своїм клієнтам отримувати рекордні врожаї незалежно від погоди. Ми пропонуємо повний спектр мінеральних добрив, мікродобрив та засоби захисту рослин, необхідних для активного росту рослин.
Знаючи, що наші клієнти часто бувають не готові впоратися з величезними врожаями, отриманими з нашою домопогою, ми розробили повний комплекс послуг, щоби допомогти їм у цій нелегкій справі. Компанія виконує закупівлю і продаж різноманітної сільськогосподарської продукції. А завдяки відмінно налагодженим зв’язкам з країнами СНД ми маємо можливість надавати саму високоякісну продукцію для наших клієнтів.
Наша перевага – у індивідуальному підході до кожного клієнта. Ми знаємо, що необхідно саме вам для того, аби отримувати гарні прибутки від заняття улюбленою справою.
Українська агропромислова група: погоду робимо ми!
Компанія заснована в 2007 році.

Киевская область, Киево-Святошинский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!