Сонячні електростанції

Сонячні електростанції - мережеві, автономні, гібридні! Для домогосподарств та промислові.
Підключення під Зелений Тариф. Проектування, комплектація, монтаж!
Сонячні автономні системи поливу для фермерських господарств.
Продукти компанії TESLA: електромобілі, зарядні станції, сонячна черепиця, акумуляторні батареї.
Використання тільки сертифікованих комплектуючих від топових світових виробників. Гарантія виробників на обладнання від 12 до 25 років! Ми пропонуємо готові рішення які задовольнять всі ваші потреби.
ISO Company - провідник в світ інновацій!

Цена: 28000 грн. / Штука
Количество: 1
Контактное лицо: Вадим Колісник

Область: Черкасская

Район: Черкасский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
13.09.2018 13:34

Предприятия пользователя

Сельхозтехника, оборудование и другие товары
ISO Company – бірюзова організація, що належить до групи компаній IB Platform. Основним напрямком діяльності компанії є “зелена” енергетика та сонячні технології.
ISO Company – інноваційний майданчик по наданню послуг з підбору, комплектації, продажу, монтажу та повного спектру консультаційного та післяпродажного обслуговування ‘’сонячної’’ продукції та продуктів для сонячної енергетики.
Ми пропонуємо вам:
- Сонячні електростанції - для дому та промислові, автономні та під Зелений тариф.
- Продукти компанії TESLA - акумулятори Powerwall, сонячна черепиця Solar Roof, зарядні станції для електрокарів, електрокари Tesla. - ‘’Сонячні’’ продукти - SolarGaps (сонячні жалюзі), сонячні ліхтарі, системи відеонагляду, системи поливу, павербанки та ін.

Черкасская область, Черкасский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!