Оріджін Агро ТОВ
ЕДРПОУ: Для просмотра более детальной информации необходима авторизация
Адрес: cмт Нове, вул. Мурманська, 7
Город: г.Кропивницкий (до 14.07.2016 г.Кировоград)
Сайт: Для просмотра более детальной информации необходима авторизация
Контакты:
Номер телефона Результат звонка Должность или заметка ФИО
380XXXX18333
Для просмотра более детальной информации необходима авторизация
Региональный менеджер Андрей

Элекронная почта: Для просмотра более детальной информации необходима авторизация
Руководитель: Полторак В.В.
Показать предприятие Оріджін Агро ТОВ на карте Украины
Виды деятельности: Сельхозтехника, оборудование и другие товары
Описание: Компанія «Оріджин Агро» має десятирічний досвід офіційного дилерства вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки. З самого початку ми обрали курс на удосконалення техніки, яку на той момент могли запропонувати провідні виробники країни. Визначивши за роки роботи найбільш вразливі місця машин і агрегатів, що обслуговуються, в 2016 році ми відкрили власне виробництво і зареєстрували торгову марку ORIGIN. Перша серія продукції, в яку увійшли культиватори, сівалки і борони, отримала суто позитивні відгуки. В даний час компанія активно працює над розширенням модельного ряду продукції, що випускається.
Объявления пользователя
Борона Ротаційна Rotary-640 [200000 грн./Штука, кол-во: 1]
ТОВ «Оріджин Агро» пропонує широкий спектр сільськогосподарської техніки та запчастин Пропонуємо Ротаційну Борону 6 м (завод виробник Оріджин Агро, стійка, пружина, робочі органи оригінал John Deere.
Продам бороны | Николаевская область | Николаевский район (18.06.2019)
Сівалка просапна Origin CORN 8 [190000 грн./Штука, кол-во: 1]
Corn – універсальна пневматична сівалка призначена для точного висіву каліброваного насіння кукурудзи, соняшнику, буряка, рицини, сорго, сої, а також насіння кормових бобів, квасолі, люпину з одночасн
Продам сеялки | Кировоградская область | Кировоградский район (18.06.2019)
Культиватор міжрядковий Origin ROOT 5.6-08S [100000 грн./Штука, кол-во: 1]
Root – модельний ряд культиваторів призначених для міжрядної обробки посівів просапних культур з одночасним внесенням гранульованих мінеральних добрив. Root 4.2-06S для обробітку 6-рядних посівів к
Продам культиваторы | Кировоградская область | Кировоградский район (18.06.2019)
Сівалка зернотукова SEED-4,0-02 V з прикот. катками [275000 грн./Штука, кол-во: 1]
Seed – модельний ряд сівалок призначений для рядового посіву насіння зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин), дрібносем’яних культу
Продам сеялки | Кировоградская область | Кировоградский район (04.04.2019)
Сівалка просапна Origin CORN 8-01(CУПН) [98000 грн./Штука, кол-во: 1]
Сівалка обладнана відцентровим вентилятором з приводом від ВВП трактора 540об / хв. Встановлено збільшені бункери для добрив місткістю в 51дм3. До складу сівалки Corn входить : два комплекти диск
Продам сеялки | Кировоградская область | Кировоградский район (18.06.2019)
Сівалка зернова Origin SEED 5,4-01S с пальцевим загортачом [265000 грн./Штука, кол-во: 1]
Сівалка оснащена маркерами, на яких встановлені окремі гідроциліндри, що полегшує керування ними з кабіни трактора; Бункер для насіння і добрив з об’ємом збільшеним в 1,5 рази (по відношеню до базово
Продам сеялки | Кировоградская область | Кировоградский район (18.06.2019)
Борона дискова Origin SOIL 3,2 [160000 грн./Штука, кол-во: 1]
Soil– модельний ряд дискових борін призначений для ресурсозберігаючої передпосівної і основної обробки ґрунту для зернових, технічних та кормових культур, знищення бур’янів і подрібнення пожнивних зал
Продам бороны | Кировоградская область | Кировоградский район (18.06.2019)

Чтобы управлять историей переговоров необходима авторизация .


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!