Продам: Борона Ротаційна Rotary-640

ТОВ «Оріджин Агро» пропонує широкий спектр сільськогосподарської техніки та запчастин
Пропонуємо Ротаційну Борону 6 м (завод виробник Оріджин Агро, стійка, пружина, робочі органи оригінал John Deere.

Rotary – модельний ряд боронів ротаційних призначених для досходової, післясходової, суцільної і міжрядної обробки будь-яких культур: зернових, просапних, бобових, овочів і т. д. З метою боротьби з бур’янами, руйнуванням кірки, розпушуванням поверхні поля, насичення ґрунту повітрям, збереженням вологи, підготовки грунту під посів. Агрегат ефективно і рівномірно розпушує грунт, не пошкоджуючи при цьому рослини.

переваги:
• Має високу раму, що дозволяє проводити міжрядний обробіток в більш пізні терміни вегетації.
• Робочі органи мотики створюють ідеальне тло для початкового розвитку кореневої системи рослин.
• Знищують ниткоподібні сходи бур’янів до 100% на швидкостях до 15 км / ч практично без пошкодження культурних рослин. Це робить можливим перейти на безгербіцидною технологію.
• Ротаційні колеса мають клёпануюструктуру яка надає їм зусилля.
• Кожна стійка ротаційного колеса незалежно подпружинена і забезпечує повторення контуру поля і тим самим захищають ротаційне колесо від каменів і інших механічних пошкоджень.
• Посилена додатковим брусом рама перешкоджає її прогину.

Характеристики
Модель Rotary-640
Продуктивність, га/год 6-8
Ширина захвату, м 6,4
Кількість ріжучих вузлів, шт. 72
Діаметр робочих органів, мм 530-560
Робоча швидкість, км/год 15-20
Глибина обробки, см 2-5
Габаритні розміри, мм 7000х2500х1800
Агрегується з тракторами, к. с. від 80
Цена: 200000 грн. / Штука
Количество: 1
Контактное лицо: Андрей

Область: Николаевская

Район: Николаевский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
02.05.2019 08:51
V
I
P
Надаєм послуги із знищення шкідливих комах, гризунів та амбарних шкідників [1 грн./Метр кв., кол-во: 1]
Надаємо послуги із дезінсекції, дератизації, аерозольної дезінсекції, дезінфекції. Швидко, професійно, надійно. Сертифікат якості послуг - ДСТУ ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 22000:2007. Маємо великий досвід роботи як з великими підприємствами, так і з приватними особами. Працюємо в Полтавській, Черкаській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.
V
I
P
Экспедирование и перевалка грузов в порту (Николаев) [0 грн./Тонна, кол-во: 10000]
Компания «ЕвроПромСклад» предлагает сотрудничество в сфере транспортно-экспедиторских услуг в режиме экспорт/импорт, а также услуги комплекса по перевалке навалочных (сыпучих) пищевых и непищевых грузов в Днепро-Бугском морском порту (г. Николаев). У нас есть возможность принимать до 1 000 т навалочных (сыпучих) грузов за сутки на крытый склад автомобильным и железнодорожным транспортом, обеспечить единовременное

Предприятия пользователя

Сельхозтехника, оборудование и другие товары
Компанія «Оріджин Агро» має десятирічний досвід офіційного дилерства вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки. З самого початку ми обрали курс на удосконалення техніки, яку на той момент могли запропонувати провідні виробники країни. Визначивши за роки роботи найбільш вразливі місця машин і агрегатів, що обслуговуються, в 2016 році ми відкрили власне виробництво і зареєстрували торгову марку ORIGIN. Перша серія продукції, в яку увійшли культиватори, сівалки і борони, отримала суто позитивні відгуки. В даний час компанія активно працює над розширенням модельного ряду продукції, що випускається.

Кировоградская область, Кировоградский район


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!