Продам: Биопрепарат (Биоудобрение) удобрение Филазонит - находка для агрономов

Пропонуєм біопрепарати ФІЛАЗОНІТ на основі підібраних агрономічно корисних грунтових бактерій. є сетифiкат"Органiк стандарт" Біопрепарат ФІЛАЗОНІТ - є рішенням для нинішнього та майбутнього, застосування що дає можливість екологічно чистого вирощування с/г культур, покращення структури і збереження родючості ґрунтів, за рахунок поверненню рослинних решток у грунт з контрольованим прискоренням їх мінералізації, що сприяє підвищенню вмісту гумусу, а також збільшення коефіцієнта засвоєння поживних речовин за допомогою ЕКО суміші корисних ґрунтових бактерій, стабілізується рН, стимулятор росту ауксин та вітаміни групи В всі ці елементи сприяють повному розкриттю генетичного потенціалу культури.
Розробниками даного препарату являються Штутгартський (Німеччина) та Дебреценський (Угорщина) аграрні університети. Філазоніт відповідає стандартам ЄС, мають підтвердження для застосування в органічному сільському господарстві. Здобули Гран-Прі у номінації «Продукт року-2013» та «Продукт року-2016» в Угорщині.

Ціна:
вiд 0 до 100 літрів 3,90
вiд 101 до 500 літрів 3,80
вiд 501 до 2 000 літрів 3,60
вiд 2 001 до 5 000 літрів 3,50
вiд 5 001 до 10 000 літрів 3,40
вiд 10 001 до 30 000 літрів 3,30

Філазоніт СВ (целюлозоруйнуючий) має високу целюлозолітичну активність близько 80% з нормою витрати 10,0 л/га на стерні озимої пшениці, 15 л/га на стерні кукурудзи, соняшника.
Філазоніт ТО – багатофункціональне біодобриво, яке фіксує біологічно чистий азот з повітря, мобілізує недоступні в грунті фосфорні сполуки, локалізує дію патогенних бактерій та здійснює прискорений розклад пожнивних решток. Норма витрати 10,0 л/га.

Що таке ФІЛАЗОНІТ ?
Це - рідина жовто-коричневого кольору із специфічним запахом. До складу препарату входять спеціально підібрані високоефективні агрономічно цінні штами корисних грунтових бактерій:
- Azotobacter croococum - азотфіксуючі бактерії, які фіксують азот з повітря та забезпечують рослин цим елементом. При внесенні в грунт інтенсивно розмножуються. За 3-3,5 місяці рівномірно фіксують близько 120-130 кг/га азоту(N) в діючій речовині
- Bacillus megaterium - фосфатмобілізуючі бактерії, які продукують ферменти фосфатази, що сприяють перетворенню важкодоступних фосфорних сполук у доступні форми для засвоєння кореневою системою. Паралельно з цим підвищується коефіцієнт засвоєння фосфорних елементів живлення;
- Pseudomonas Putida - целюлозоруйнуючі бактерії, які прискорюють мінералізацію рослинних решток, вивільнюючи таким чином поживні елементи для культур. А також продукують вітаміни групи В, фітогормон ауксин. Pseudomonas Putida виділяє речовини для пригнічення та локалізації розвитку грибкових та бактеріальних захворювань (коренева гниль, сажка, фузаріоз і т.д.) В зв’язку з чим зникає фітопатогенне ураження сільськогосподарських рослин та покращується фітосанітарний стан грунтів.
- Bacillus Circulans - бактерії, які продукують ферменти, що сприяють перетворенню калійних сполук у доступні форми для засвоєння кореневою системою рослин.
- На кожному гектарі орної землі міститься від 400-1600 кг/га фосфорних та калійних сполук у недоступній для рослин формі.
- За період вегетації ця група бактерій перетворює недоступні фосфорні та калійні сполуки в K2O та P2O5 по 40-80 кг/га в діючій речовині.
Загальна норма внесення вiд 10 до 20 л/га, в залежностi вiд культури попередника, основної культуры та складу грунту.
Залежно від напрямку використання біодеструктора (мінералізація органічних решток, компостування, оздоровлення грунту та ін.) надаємо консультації для підбору норми внесення Філазоніт СВ та Філазоніт ТО.
В 2017 році було закладено досліди в господарствах різних регіонів України з вивчення впливу препарату Філазоніт на урожайність польових культур.Так, урожайність соняшнику при використанні Філазоніту на фоні технології господарства зростала від 11% (Терноп. обл.) до 27% (Вінн. обл.), а при вирощуванні соняшника за грунтоцентричною технологією урожай зростав до 50,5%, порівняно з контролем і становив 4,44 т/г
Цена: договорная
Количество: 10000
Контактное лицо: Надежда

Область: Харьковская

Район: Харьковский

Телефон:

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
16.01.2019 15:20
V
I
P
Ремонт бортового редуктора Tecnoma [17860 грн./Штука, кол-во: 15]
Гидравлик Лайн производит ремонт ремонт бортовых редукторов самоходных опрыскивателей Tecnoma, Berthoud Reptor, Berthoud Boxer, Case, Jacto, Hagie, Miller Nitro, Caruel, Amazone и многие другие. Ремонтируем гидронасосы гидростатики на опрыскиватели, погрузчики,комбайны, трактора, подъемные краны, кормороздатчики A4VG28, A4VG40, A4VG56, A4VG71, A4VG90, A4VG125,A4VG140, A4VG180, A Ремонт гидромоторов хода опрыскивателей Tecnoma A6VE55, A6VE80, MS11, MS18, MS35 Всегда
V
I
P
Идеальный вкус цвет аромат табакан [130 грн./Килограмм, кол-во: 1000]
Отличный табак без мусора, порезанный лапшой. Табак имеет три вида крепости, кто любит покрепче, сорт Берли. Также в наличии сорта Вирджиния, Ксанти, мериленд, Тернопольский, Юбилейний, Галицкий, Милениум -250грн. Кг. ОПТОВИКАМ БОЛЬШЕ СКИДКИ!!! ГИЛЬЗЫ 500ШТ-ГРН. МАШИНКИ 60ГРН.
V
I
P
Ремонт гидронасосов погрузчиков Маниту( Manitou) [7860 грн./Штука, кол-во: 1]
Ремонт гидронасосов на фронтальние погрузчики Маниту(Manitou), Dieci( Диечи),Merlo (Мерло),JCB, Case. Полный капитальный ремонт гидронасосов с заменой запчастей,валов, сальников и РТИ.

Предприятия пользователяБлагодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!
Очень довольны смс-рассылкой, которая дает ощутимый результат и быстро помогает найти клиентов. Удобно, что при рассылке можно сделать выбор не только по областям, но и по определенным районам.Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Хороший,реально рабочий сайт.По сезону хорошее количество звонков после смс рассылки.
Рабочий сайт, с отличной конверсией. Хочу отметить оперативную и слаженную работу сотрудников сайта!
Занимаемся системами видеонаблюдения и сигнализации, с помощью СМС-рассылки наше предприятие обрело новых надежных партнеров и клиентов.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.