Продам: Биопрепарат (Биоудобрение) удобрение Филазонит - находка для агрономов

Пропонуєм біопрепарати ФІЛАЗОНІТ на основі підібраних агрономічно корисних грунтових бактерій. є сетифiкат"Органiк стандарт" Біопрепарат ФІЛАЗОНІТ - є рішенням для нинішнього та майбутнього, застосування що дає можливість екологічно чистого вирощування с/г культур, покращення структури і збереження родючості ґрунтів, за рахунок поверненню рослинних решток у грунт з контрольованим прискоренням їх мінералізації, що сприяє підвищенню вмісту гумусу, а також збільшення коефіцієнта засвоєння поживних речовин за допомогою ЕКО суміші корисних ґрунтових бактерій, стабілізується рН, стимулятор росту ауксин та вітаміни групи В всі ці елементи сприяють повному розкриттю генетичного потенціалу культури.
Розробниками даного препарату являються Штутгартський (Німеччина) та Дебреценський (Угорщина) аграрні університети. Філазоніт відповідає стандартам ЄС, мають підтвердження для застосування в органічному сільському господарстві. Здобули Гран-Прі у номінації «Продукт року-2013» та «Продукт року-2016» в Угорщині.

Ціна:
вiд 0 до 100 літрів 3,90
вiд 101 до 500 літрів 3,80
вiд 501 до 2 000 літрів 3,60
вiд 2 001 до 5 000 літрів 3,50
вiд 5 001 до 10 000 літрів 3,40
вiд 10 001 до 30 000 літрів 3,30

Філазоніт СВ (целюлозоруйнуючий) має високу целюлозолітичну активність близько 80% з нормою витрати 10,0 л/га на стерні озимої пшениці, 15 л/га на стерні кукурудзи, соняшника.
Філазоніт ТО – багатофункціональне біодобриво, яке фіксує біологічно чистий азот з повітря, мобілізує недоступні в грунті фосфорні сполуки, локалізує дію патогенних бактерій та здійснює прискорений розклад пожнивних решток. Норма витрати 10,0 л/га.

Що таке ФІЛАЗОНІТ ?
Це - рідина жовто-коричневого кольору із специфічним запахом. До складу препарату входять спеціально підібрані високоефективні агрономічно цінні штами корисних грунтових бактерій:
- Azotobacter croococum - азотфіксуючі бактерії, які фіксують азот з повітря та забезпечують рослин цим елементом. При внесенні в грунт інтенсивно розмножуються. За 3-3,5 місяці рівномірно фіксують близько 120-130 кг/га азоту(N) в діючій речовині
- Bacillus megaterium - фосфатмобілізуючі бактерії, які продукують ферменти фосфатази, що сприяють перетворенню важкодоступних фосфорних сполук у доступні форми для засвоєння кореневою системою. Паралельно з цим підвищується коефіцієнт засвоєння фосфорних елементів живлення;
- Pseudomonas Putida - целюлозоруйнуючі бактерії, які прискорюють мінералізацію рослинних решток, вивільнюючи таким чином поживні елементи для культур. А також продукують вітаміни групи В, фітогормон ауксин. Pseudomonas Putida виділяє речовини для пригнічення та локалізації розвитку грибкових та бактеріальних захворювань (коренева гниль, сажка, фузаріоз і т.д.) В зв’язку з чим зникає фітопатогенне ураження сільськогосподарських рослин та покращується фітосанітарний стан грунтів.
- Bacillus Circulans - бактерії, які продукують ферменти, що сприяють перетворенню калійних сполук у доступні форми для засвоєння кореневою системою рослин.
- На кожному гектарі орної землі міститься від 400-1600 кг/га фосфорних та калійних сполук у недоступній для рослин формі.
- За період вегетації ця група бактерій перетворює недоступні фосфорні та калійні сполуки в K2O та P2O5 по 40-80 кг/га в діючій речовині.
Загальна норма внесення вiд 10 до 20 л/га, в залежностi вiд культури попередника, основної культуры та складу грунту.
Залежно від напрямку використання біодеструктора (мінералізація органічних решток, компостування, оздоровлення грунту та ін.) надаємо консультації для підбору норми внесення Філазоніт СВ та Філазоніт ТО.
В 2017 році було закладено досліди в господарствах різних регіонів України з вивчення впливу препарату Філазоніт на урожайність польових культур.Так, урожайність соняшнику при використанні Філазоніту на фоні технології господарства зростала від 11% (Терноп. обл.) до 27% (Вінн. обл.), а при вирощуванні соняшника за грунтоцентричною технологією урожай зростав до 50,5%, порівняно з контролем і становив 4,44 т/г
Цена: договорная
Количество: 10000
Контактное лицо: Надежда

Область: Харьковская

Район: Харьковский

Телефон:

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
20.06.2019 08:31
V
I
P
Надаєм послуги із знищення шкідливих комах, гризунів та амбарних шкідників [1 грн./Метр кв., кол-во: 1]
Надаємо послуги із дезінсекції, дератизації, аерозольної дезінсекції, дезінфекції. Швидко, професійно, надійно. Сертифікат якості послуг - ДСТУ ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 22000:2007. Маємо великий досвід роботи як з великими підприємствами, так і з приватними особами. Працюємо в Полтавській, Черкаській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.
V
I
P
Экспедирование и перевалка грузов в порту (Николаев) [0 грн./Тонна, кол-во: 40000]
Компания «Европромсклад» предлагает услуги перевалки и ответственного хранения грузов Место предоставления услуг: Днепро-Бугский морской порт (г. Николаев). Грузы: навалочные (насыпные) и тарно-штучные пищевые и непищевые, зерновые культуры и продукты их переработки, фасованные минеральные удобрения. Транспорт: водный, автомобильный, железнодорожный. Режим: импорт/экспорт. Единовременное хранение на территории порта: в закрытых складах до 15000т, на открытых и крытых площадках

Предприятия пользователяМи постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!